Functie

Met ISOM Digiware D-55h-schermen op afstand kunt u:
- Gegevens plaatselijk bekijken van ISOM Digiware-modules L-60h en F-60, maar ook van andere modules aangesloten aan het Digiware-netwerk of COUNTIS E en DIRIS A via de RS485-bus
- Voeding van Digiware-modules
- Ontvangen van deze gegevens via Ethernet.
Dankzij zijn RS485-link werkt de Digiware ISOM-display ook als een gateway, die alle gegevens van de ISOM-inrichtingen via Ethernet centraliseert en aflevert.
Het scherm kan ook worden gebruikt in medische faciliteiten (optionele integratiekit voor verzonken huis) voor gebruik als een alarmrelais.

Conformiteit met normen

IEC 61557-8
IEC 61557-9
IEC 61557-12
ISO 14025

Referenties

ISOM Digiware D-55h is beschikbaar in 4 versies

Voordelen

Grafisch scherm met hoge resolutie

Het scherm toont verschillende grafische objecten, zoals staafgrafieken en isolatiecurven met meetcursors.

Veilige voeding

De 24 VDC-voeding verhindert gevaarlijke spanningen op de kastdeuren.

Ergonomisch en gemakkelijk om te gebruiken

Door de 10 knoppen op het voorpaneel krijgt u snel toegang tot de meetinformatie.
Met de knop Quick-Access (snel toegang) navigeert u snel en gemakkelijk tussen de belangrijkste bedieningsschermen.
Hij maakt ook selecteren en configureren van uitrusting en circuits veel gemakkelijker.

Centraliseert meetpunten

- Circuit selecteren
- Gegevens bekijken

Meldingen via e-mail

In geval van een alarm stuurt de inrichting automatisch een e-mail-bericht om gebruik te verhinderen (bijv. Als er een isolatiestoring is).

Waarschuwingsrapportage voor medische faciliteiten

De inrichting kan ook worden gebruikt als een alarmindicator (Ethernet-aansluiting).
Het toont alarmen in verband met isolatieregeling, oververhitting en overbelasting van de transformator.

Socomec services

Socomec biedt uitgebreide ondersteuning om de prestaties en de levensduur van uw apparatuur te optimaliseren. 400 experts en 250 engineers zijn gemobiliseerd om een complete service te bieden, van inbedrijfstelling tot het beheer van uw apparatuur aan het einde van de levensduur.

Inbedrijfstelling

Inbedrijfstelling door de fabrikant is de garantie voor veilige, betrouwbare en operationele apparatuur.

Meer informatie

Training

Versterk uw vaardigheden met Socomec-gecertificeerde training en win autonomie, prestaties en vertrouwen.

Meer informatie
  • PDF
    Comment composer son système ISOM Digiware
    Selecteren
  • PDF
    Insulation Monitoring Devices IMD ISOM
    Selecteren
  • PDF
    How to build your own - ISOM Digiware system
    Selecteren
  • ISOM DIGIWARE D-55h DISPLAY CAD 47290204

Hulp

Op zoek naar productbronnen?

Toegang tot productcatalogi, gebruiksaanwijzingen, technische documenten, CAD-bestanden en meer.

F3AF315C-0799-42F2-AF18-B1B77756CAE4 Created with sketchtool.

Vragen? Wij kunnen u helpen!

Blader door onze veelgestelde vragen om gemakkelijk antwoorden te vinden, een ondersteuningsverzoek in te dienen ...