Functie

SIRCOVER ATS-bypass-schakelaars zijn met handmatig bediende 12- + 4-polige omschakelaars met positieve onderbrekingsindicatie. Ze zijn ontworpen om elektrische uitrustingen van het ATS-type (automatic transfer switch: automatische omschakelaar) of UPS te isoleren, met minimale onderbreking van de belastingsvoeding. Een SOCOMEC-omschakelaar in de installatie integreren maakt bronselectie in bypass mogelijk.

Conformiteit met normen

IEC 60947-3

Referenties

SIRCOVER ATS Bypass is beschikbaar in 5 versies

Voordelen

Stabiele posities

SIRCOVER ATS-bypass-schakelaars hebben 3 stabiele posities die niet worden aangetast door spanningsfluctuaties of -trillingen.

Omschakelen onder belasting

Dankzij zijn AC-22-kenmerken, getest volgens de norm IEC 60947-3, maakt de SIRCOVER ATS-bypass omschakelen onder belasting mogelijk.

Veilige onderbreking

Tegelijk stroomopwaartse en stroomafwaartse isolatie met positieve onderbrekingsindicatie.

Totaaloplossing

De SIRCOVER ATS-bypass is een enkel product dat een echte oplossing biedt met zowel een isolatiefunctie voor de uitrusting als een omschakelfunctie.

Milieugegevens

Duurzaamheidsvoordelen Robuust ontwerp, gemaakt van duurzame en stabiele materialen om de levensduur van het product te maximaliseren.
Getest boven de marktnormen om de levensduur van het product te maximaliseren, zelfs in zware bedrijfsomstandigheden.
Naleving van duurzaamheidsvoorschriften REACH-conform - verklaring beschikbaar op aanvraag
RoHS-conform
eco design Socomec
Verantwoord ontwerpen betekent waarde creëren voor de lange termijn.

“De prestaties van een bedrijf worden niet alleen gemeten aan de hand van zijn financiële succes, maar ook en vooral aan de hand van zijn positieve impact op de samenleving en het milieu. Deze visie is leidend voor al onze acties en beslissingen en verankert duurzame ontwikkeling in het hart van onze strategie. Deze toewijding komt tot uiting in het ACT 360-programma.”

Ivan STEYERT - CEO van de SOCOMEC-groep

  • PDF
    Transfer Switching Equipment - by Socomec
    Selecteren
  • PDF
    Inverseurs de sources - Socomec
    Selecteren
  • PDF
    Guide de choix - Inverseurs de sources manuels
    Selecteren
  • SIRCOVER BP 12+4P 160A F CAD 41009816
  • SIRCOVER BP 12+4P 250A F CAD 41009825
  • PDF
    SIRCOVER - Manual Transfer Switching Equipment from 125 to 3200 A
    Selecteren
  • PDF
    SIRCOVER ATS Bypass Inverseurs de sources manuels
    Selecteren
  • PDF
    Transfer switching solutions - from 40 to 6300 A
    Selecteren

Hulp

Op zoek naar productbronnen?

Toegang tot productcatalogi, gebruiksaanwijzingen, technische documenten, CAD-bestanden en meer.

F3AF315C-0799-42F2-AF18-B1B77756CAE4 Created with sketchtool.

Vragen? Wij kunnen u helpen!

Blader door onze veelgestelde vragen om gemakkelijk antwoorden te vinden, een ondersteuningsverzoek in te dienen ...