Functie

DIRIS Digiware R-60-modules combineren reststroombewaking (RCM: residual current monitoring) met vermogensmeet- en bewakingsfuncties, voor elke combinatie van 1-fasige, 2-fasige of 3-fasige circuits gebruikt in TN-S- en TT-aardingssystemen.
Met zes RJ12-kanalen kunnen ze worden aangesloten op een mix van ΔIC rest-CT’s en TE/TR/iTR/TF-stroomsensoren via RJ12-kabels die snelle aansluiting mogelijk maken en bedradingsfouten verhinderen.

Conformiteit met normen

IEC 62020
IEC 61557-12

Meter Selector
soft_139-web
De ideale assistent voor uw DIRIS- en ISOM Digiware-projecten
Meter Selector is de ideale assistent om u te ondersteunen bij uw multi-metings- en isolatiecontroleprojecten.

Referenties

DIRIS Digiware R-60 is beschikbaar in 1 versie

Referentie Model Toepassing Type Aantal stroomingangen Selecteren
48290114 R-60 Residual and Power monitoring Residual Current and Load Current acquisition module 6

Voordelen

2 in 1

Eén DIRIS Digiware R-60-module kan worden aangesloten aan de rest-CT’s en TE/TR/iTR/TF-stroomsensoren om reststroom en vermogensbewaking samen te voegen.

Multicircuit

Eén DIRIS Digiware R-60-module kan de reststroom van tot 6 circuits bewaken.
Het modulaire concept van Digiware maakt het mogelijk om meerdere R-60-modules toe te voegen binnen een enkel systeem, waardoor het gemakkelijker is om RCM te implementeren voor een groot aantal uitgaande circuits in plaats van alleen maar de hoofdbinnenkomst.

Plug & Play-oplossing

Het Digiware-concept en de RJ45-bus maken het volgende mogelijk:
- gemakkelijke aansluiting van R-60-modules aan een bestaand DIRIS Digiware-systeem,
- optimale schaalbaarheid door indien nodig extra modules toe te voegen.
De aansluiting aan de stroomsensoren gebeurt snel en foutloos dankzij de RJ12-kabels met kleurcodes.

Smart alarm

DIRIS Digiware R-60 geeft de meest geavanceerde RCM-alarmfuncties voor preventieve meldingen:
- vóór de reststroominrichting (RCD: residual current device) schakelt,
- vóór lekstromen gevaarlijk worden voor mensen en bezittingen,
- als de RCD defect is.
De combinatie met Virtual Monitor-technologie specificeert of de RCD uitgeschakeld is door een overbelasting of een hoge reststroom.

Gepatenteerde innovatie

Dankzij een automatische leersequentie, gestart voor een gekozen duur die representatief voor de normale bediening van de elektrische installatie, worden 6 dynamische reststroomdrempels (IΔ) automatisch ingesteld. Dat vergemakkelijkt de bepaling van de maximale reststroom die voor elk uitgaand circuit niet mag worden overschreden.

Applications

  • Datacenter - Stroombeschikbaarheid voor busway en tap-off
  • Datacenter - Stroombeschikbaarheid voor edge
  • Industrie - Stroombeschikbaarheid voor industriële processen
  • Industrie - Isolatiebewaking

Socomec services

Socomec biedt uitgebreide ondersteuning om de prestaties en de levensduur van uw apparatuur te optimaliseren. 400 experts en 250 engineers zijn gemobiliseerd om een complete service te bieden, van inbedrijfstelling tot het beheer van uw apparatuur aan het einde van de levensduur.

Inbedrijfstelling

Inbedrijfstelling door de fabrikant is de garantie voor veilige, betrouwbare en operationele apparatuur.

Meer informatie
  • New_ DIRIS Digiware R-60
  • DIRIS Digiware R-60 - Current measurement system
  • PDF
    Intégration du système DIRIS Digiware dans les gaines à barres et les coffrets de dérivation
    Selecteren
  • PDF
    DIRIS DIGIWARE AC Module_UE declaration
    Selecteren
  • PDF
    DIRIS DIGIWARE AC Module_UK declaration
    Selecteren
  • HTML
    DIRIS Digiware R-60 RCM module
    Selecteren
  • PDF
    DIRIS Digiware RCM Power and residual current monitorign system
    Selecteren
  • PDF
    DIRIS Digiware R-60 - Contrôleur d’isolement à courant différentiel résiduel (RCM)
    Selecteren
  • PDF
    DIRIS-DIGIWARE - Système de mesure et de surveillance de l'installation electrique
    Selecteren
  • DIRIS Digiware R-60 6xI & RCM CAD 48290114

Hulp

Op zoek naar productbronnen?

Toegang tot productcatalogi, gebruiksaanwijzingen, technische documenten, CAD-bestanden en meer.

F3AF315C-0799-42F2-AF18-B1B77756CAE4 Created with sketchtool.

Vragen? Wij kunnen u helpen!

Blader door onze veelgestelde vragen om gemakkelijk antwoorden te vinden, een ondersteuningsverzoek in te dienen ...