Functie

INOSYS is een reeks handmatige lastscheidingsschakelaars. Ze kunnen handmatig worden bediend door de hendel te gebruiken om de elektrische installatie geheel of gedeeltelijk los te koppelen. Ze zorgen voor het openen/sluiten onder belasting en het veilig loskoppelen van elk gelijkstroom-laagspanningscircuit tot 2000 VDC. Ze kunnen ook worden gebruikt voor noodstroomschakeltoepassingen. Het zijn de eerste omschakelaars op de markt die 2000 VDC aankunnen.

Conformiteit met normen

IEC 60947-3
DC-21B & DC-PV2
- CCC

Voordelen

Hoogwaardige vermogensschakeling in een compact frame

- INOSYS-lastscheidingsschakelaars zijn voorzien van gepatenteerde technologie die een onderbrekingscapaciteit van 750 VDC per pool biedt, 1500 VDC levert in slechts 2 polen en het vermogensverlies aanzienlijk beperkt. Dit alles in een uitzonderlijk compact apparaat.
- Ook leverbaar in 2000 VDC in 3- of 4-polige configuratie. Dankzij de upgrade van 1500 VDC naar 2000 VDC kunnen de omschakelaars hogere spanningstoepassingen aan en meer vermogen leveren. Het INOSYS-assortiment voldoet aan of overtreft de industrienormen en certificeringen en garandeert naleving van de voorschriften en richtlijnen voor elektrische veiligheid.

Veilige en betrouwbare werking

- Directe positie-indicatie en zichtbare contacten met boogbeheersing.
- Het openen en sluiten van de schakelaar is volledig onafhankelijk van de bedrijfssnelheid, wat veilig werken onder alle omstandigheden garandeert.
- Bestand tegen hoge temperaturen: geen declassering tot 55 °C, functioneel van -40 tot +70 °C.

Ontworpen voor ruige omgevingen

- Getest op trillingen (van 13,2 tot 100 Hz bij 0,7 g).
- Schoktest (15 g tijdens drie cycli).
- Testen bij vochtige temperatuur (2 cycli, 55°C met een vochtigheidsgraad van 95%).
- Zoutneveltest (3 cycli met vochtigheidsopslag, 40°C, 93% vochtigheid na elke cyclus).

Eenvoudig te installeren

- Bedrading: omdat de omschakelaar niet-gepolariseerd is, zijn alle soorten bedrading en aansluitingen mogelijk.
- Eenvoudige toegang tot geïntegreerde hulpcontacten (binnen de voetafdruk van de omschakelaar) - geen gereedschap nodig.
- Het mechanisme kan tijdens de productie gecentreerd of links uitgelijnd worden om aan de installatievereisten te voldoen.

Modulaire oplossing voor flexibele configuratie

- Omschakelen met enkele of dubbele polariteit
- Dezelfde omschakelaar kan worden gebruikt voor installatie met geaarde of zwevende netwerken door de juiste bedradingsconfiguratie te selecteren

Applications

  • Energie - Schakelen voor PV-installaties
  • Energie - Schakelen voor Li-Ion-batterijen
  • Infrastructuur & Transport - Stroom voor EV-opladen

Milieugegevens

Duurzaamheidsvoordelen Robuust ontwerp, gemaakt van duurzame en stabiele materialen om de levensduur van het product te maximaliseren.
Getest boven de marktnormen om de levensduur van het product te maximaliseren, zelfs in zware bedrijfsomstandigheden.
De beste compactheid in zijn klasse.
Naleving van duurzaamheidsvoorschriften REACH-conform - verklaring beschikbaar op aanvraag
RoHS-conform
PEP ecopassport® beschikbaar
eco design Socomec
Verantwoord ontwerpen betekent waarde creëren voor de lange termijn.

“De prestaties van een bedrijf worden niet alleen gemeten aan de hand van zijn financiële succes, maar ook en vooral aan de hand van zijn positieve impact op de samenleving en het milieu. Deze visie is leidend voor al onze acties en beslissingen en verankert duurzame ontwikkeling in het hart van onze strategie. Deze toewijding komt tot uiting in het ACT 360-programma.”

Ivan STEYERT - CEO van de SOCOMEC-groep

  • PDF
    Load break switches PV applications
    Selecteren
  • PDF
    Interrupteurs-sectionneurs pour applications photovoltaïques
    Selecteren
  • PDF
    INOSYS LBS PV High Rating_Standard conformity AS60947.3
    Selecteren
  • PDF
    INOSYS LBS PV MANUAL & TRIP_CB certificate
    Selecteren
  • PDF
    INOSYS_PEP
    Selecteren
  • PDF
    INOSYS LBS PV MANUAL 800-1600A_CCC certificate
    Selecteren
  • PDF
    INOSYS LBS - PV _ DC switches 100-630 A
    Selecteren
  • PDF
    INOSYS LBS CB certificate
    Selecteren
  • PDF
    INOSYS LBS CB certificate
    Selecteren
  • PDF
    INOSYS range_Cmim declaration
    Selecteren
  • PDF
    INOSYS_UE declaration
    Selecteren
  • PDF
    INOSYS LBS_UK declaration
    Selecteren
  • PDF
    INOSYS LBS DC Interrupteurs-sectionneurs pour applications DC et PV
    Selecteren
  • INOSYS LBS DC 160-800 – CCTP
  • INOSYS LBS 1500VDC 2+2 630A CAD 86P22064
  • INOSYS LBS 1500VDC 1+1 160A CAD 86P11017
  • INOSYS LBS 1500VDC 1+1 250A CAD 86P11026
  • INOSYS LBS 1500VDC 1+1 315A CAD 86P11032
  • INOSYS LBS 1500VDC 1+1 400A CAD 86P11041
  • INOSYS LBS 1500VDC 1+1 630A CAD 86P11064

Hulp

Op zoek naar productbronnen?

Toegang tot productcatalogi, gebruiksaanwijzingen, technische documenten, CAD-bestanden en meer.

F3AF315C-0799-42F2-AF18-B1B77756CAE4 Created with sketchtool.

Vragen? Wij kunnen u helpen!

Blader door onze veelgestelde vragen om gemakkelijk antwoorden te vinden, een ondersteuningsverzoek in te dienen ...